Проблемне питання

Чи  є сільське господарство перспективною галуззю для України?

                          Для тих ,хто цікавиться економікою.
                         Запрошую до дискусії.

5 коментарів:

 1. На мою думку,сільське господарство є перспективною галуззю для нашої країни.Ще здавна Україна вважається аграрною державою.Перспективою для нашої країни у цій галузі є: родючі грунти-чорноземи,географічне положення країни,великі площі пасовищ,і зрештою-працьовита нація.Отже,якщо мудро використовувати ці багатства,то згодом Україна стане процвітаючою аграрною державою!
  Ярина Петринка,10-А кл.

  ВідповістиВидалити
 2. Я вважаю, що провідною галуззю для України було і буде сільське господарство.На розвиток і розташування сільського господарства впливають як природні, так і соціально-економічні чинники. Оскільки на більшій частині України переважають чорноземи, на яких добре вирощувати сільськогосподарську продукцію широко вжитку, Україна, як ніяка з інших країн, що розвиваються, може стати найбільшим експортером продукції. Також на розвиток сільського господарства впливає агрокліматичний чинник. Україна розташована в помірному поясі, тому має змогу для вирощування продуктів вищого сорту.
  Таким чином в Україні добре розвинуто і рослинництво і тваринництво. В Україні вирощують усі сільськогосподарські культури помірного поясу, а головна галузь тваринництва України – скотарство.
  Зрештою, ми можемо стати одними з головних експортерів сільської продукції. Потрібно раціонально використовувати продукцію, щоб зробити країну більш процвітаючою.

  ВідповістиВидалити
 3. Я думаю,що сільське господарство було є і буде перспективною галуззю для України.Крім стабільного забезпечення населення країни якісним, безпечним, доступним продовольством, сільське господарство України спроможне на вагомий внесок у розв'язання світової проблеми голоду.Україна характеризується високим ступенем освоєння земельного фонду; на сільськогосподарські угіддя припадає 60% його площі. Характерною рисою структури сільськогосподарських угідь України є загальна висока питома вага розораних земель (80%), а в Кіровоградській, Вінницькій і Тернопільській областях він складає близько 90%. Інші площі використовуються під багаторічні насадження (1,5%), сінокоси (3,1%) і пасовища (11%). На структуру сільськогосподарських угідь впливають природні, економічні і соціальні фактори. Так, землі лісостепової зони розорані на 85,4%, землі Полісся – на 68,9% (тут майже третину площі сільськогосподарських угідь займають природні кормові угіддя).
  Основу посівних площ України складають посіви зернових культур (56%). Вони відіграють провідну роль у всіх областях України, особливо тих, що розташовані у степовій і лісостеповій зонах.
  За площею сільськогосподарських угідь Україна посідає одне з перших місць у світі. Найбільшу площу посівних земель займають посіви зернових культур, особливо озимої пшениці. Вирощування зернових культур має широтну зональність.
  Таким чином в Україні добре розвинуто і рослинництво і тваринництво. В Україні вирощують усі сільськогосподарські культури помірного поясу, а головна галузь тваринництва України – скотарство.Тому,я вважаю,що в Україні сільке господарство є перспективним.

  ВідповістиВидалити
 4. ВСЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ ЗАВДАННЯ НА ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ МОЮ КРЕДИТУ З ЛЕГІТОВОЇ ТА ДОБРОВОЇ КРЕДИТНОЇ КОМПАНІЇ Мене звуть Керстін Ліс, я шукав кредит, щоб погасити свої борги, усі, кого я зустрів, шахраювали і брали гроші, поки нарешті не зустріли пана, Бенджаміна Брейль Лі Він міг дати мені позику в розмірі 450 000,00 R. Він також допоміг деяким моїм колегам. Я сьогодні говорю як найщасливіша людина у всьому світі, і я сказав собі, що будь-який позикодавець, який рятує мою родину від нашого бідного становища, я скажу ім'я всьому широкому світові, і я так радий сказати, що моя родина повертається назавжди, тому що мені була потрібна позика, щоб почати своє життя на всьому протязі, оскільки я єдина мама з 3 дітьми, і весь світ здавався, що він висить на мені, поки я не мав на увазі, що Бог послав позикодавця, який змінив моє життя і що в моїй родині, БОГ, що побоюється кредитора, містер, Бенджамін, він був Спаситель БОГ, посланий рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це стане неможливим, поки я не отримаю позику, і запросив його до своєї сім'ї -Усім учаснику, від якого він не відмовився, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, звернутися до пана Бенджаміна Брейля Лі електронною поштою за адресою (lfdsloans@outlook.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним кредитором I коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість у відношенні до мене, але я вважаю, що я повинен поділитися цим питанням з усіма вами, щоб звільнити себе від аферистів, будьте обачливими з імперсонаторів і зв’яжіться з правильною кредитною компанією. Надішліть нам електронну пошту через: lfdsloans@outlook. com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

  ВідповістиВидалити